Uzaktan Kumandalı Anal Tıkaç - Buttplug

SKU
848518028402
Stokta Mevcut
706,25 $
Özet Bilgi:
Uzaktan kumandalı anal tıkaçların geldiği son noktayı merak ediyor musunuz? Bu P-noktası yani prostat odaklı özel anal tıkaç, kavisli yapısı, sap kısmındaki boncuklar üzerinde içinizde dönen gövdesi, güçlü uzaktan kumandası ve sarsıcı titreşim modlarıyla favori seks oyuncaklarınız içerisinde yer alacak.
Uzaktan kumandalı anal tıkaçların geldiği son noktayı merak ediyor musunuz? Bu P-noktası yani prostat odaklı özel anal tıkaç, kavisli yapısı, sap kısmındaki boncuklar üzerinde içinizde dönen gövdesi, güçlü uzaktan kumandası ve sarsıcı titreşim modlarıyla favori seks oyuncaklarınız içerisinde yer alacak. Birinci sınıf silikondan yapılmış olan bu heyecan verici butt plugla yapabileceklerinizin gerçekten hiç bir sınırı yok; ister resmi iş toplantısında partnerinizin aklını alın, ister lüks bir restoranda yemek yerken. Ftalat içermeyen ve su geçirmez yapıdaki ürün, sabun ve su ile iyice kolaylıkla temizlenebiliyor.

Ürün İstanbul stoklarımızda mevcut; aynı iş günü içerisinde kargoya teslim edebiliyoruz. Ve hatta dilerseniz, İstanbul içi 3 saatte kurye ile de ulaştırabiliriz.

* Önemli Not: Ürün EU standartlarında olup; CE sertifikalıdır.
Daha Fazla Bilgi
Renk Siyah
Teknik Detaylar Malzeme: Silikon
Renk: Siyah
Paket Ebatı: 27x14.5x7cm
Ağırlık: 557gr
İçerik:
Garanti: Var
Uzunluk: 15cm
Min. Çap: 2.9cm
Max. Çap: cm
Değerlendirme Yorumunuzu Yazın
You're reviewing:Uzaktan Kumandalı Anal Tıkaç - Buttplug