Siyah Deri Kelepçeler

SKU
8718627528327
Stokta Mevcut
242,95 $
Özet Bilgi:
Heyecan verici bir bdsm bondage deneyimi için partnerinizin ellerini birbirine, yatağa yahut tavandan sarkıttığınız bir çengele bağlamaya ne dersiniz? EasyToys'un bu lüks kelepçeleri 11 cm'den 28 cm'ye kadar ayarlanabiliyor.
Heyecan verici bir bdsm bondage deneyimi için partnerinizin ellerini birbirine, yatağa yahut tavandan sarkıttığınız bir çengele bağlamaya ne dersiniz? EasyToys'un bu lüks kelepçeleri 11 cm'den 28 cm'ye kadar ayarlanabiliyor. Kelepçeler birbirine metal bir zincirle bağlı; ancak üzerlerindeki kıskaçlar onları birbirinden ayırmanıza ve diğer oyuncaklarla farklı kombinasyonlar içinde kullanmanıza da imkan tanıyor. Örneğin ayak bileği kelepçeleri, domuzbağları, zincirler ve bondaj koşumlarıyla birlikte kullanılabilir. Kelepçeler köpükle kaplanmış yapay deriden üretilmiştir ve kullanımı kolaylaştıran yumuşak, kadifemsi bir dokuya sahiptir.

Ürün İstanbul stoklarımızda mevcut; aynı iş günü içerisinde kargoya teslim edebiliyoruz. Ve hatta dilerseniz, İstanbul içi 3 saatte kurye ile de ulaştırabiliriz.

* Önemli Not: Ürün EU standartlarında olup; CE sertifikalıdır.
Daha Fazla Bilgi
Renk Siyah
Teknik Detaylar Malzeme: İmitasyon Deri, Metal
Renk: Siyah
Paket Ebatı: 20x16x8cm
Ağırlık: 483gr
İçerik:
Garanti: Var
Uzunluk: cm
Min. Çap: 11cm
Max. Çap: cm
Değerlendirme Yorumunuzu Yazın
You're reviewing:Siyah Deri Kelepçeler