LELO IDA Çiftler İçin Vibratör

SKU
7350022277441
Stokta Yok
1.186,50 $
Özet Bilgi:
Aşk hayatlarındaki heyecanı tazelemek isteyen çiftler için özel olarak üretilmiş LELO IDA, güçlü titreşimleri, yoğun rotasyonları ve uzaktan kumandalı kullanımı ile heyecan dolu, unutulmaz zevkler vaadediyor.
Aşk hayatlarındaki heyecanı tazelemek isteyen çiftler için özel olarak üretilmiş LELO IDA, güçlü titreşimleri, yoğun rotasyonları ve uzaktan kumandalı kullanımı ile heyecan dolu, unutulmaz zevkler vaadediyor. IDA Size nasıl kullanılması gerektiğini söylemez; bunu bizzat sizin ve partnerinizin karar vermesini sağlar. Güçlü titreşimlerini ve dönüşlerini kablosuz olarak kontrol edebilir; dikkatiniz dağılmadan, yalnızca partnerinize odaklanmanıza yardımcı olur. Bilhassa soft bir sevişme esnasında giyildiği taktirde, G Noktanızda yaratacağı yoğun hissiyat paha biçilmez olabilir.Çiftler İçin Daha Kaliteli Bir Seks DeneyimiHem erkeğe hem de kadına çok özel titreşimler gönderip, SenseMotion teknolojisiyle kesintisiz bir zevk deneyimi yaşatır. İpeksi bir pürüzsüzlüğe sahip Lelo Ida, esnek yapısı ile seçtiğiniz pozisyonlara uyum sağlar; en hassas noktalarınıza ulaşır.

Ürün İstanbul stoklarımızda mevcut; aynı iş günü içerisinde kargoya teslim edebiliyoruz. Ve hatta dilerseniz, İstanbul içi 3 saatte kurye ile de ulaştırabiliriz.

* Önemli Not: Ürün EU standartlarında olup; CE sertifikalıdır.

Daha Fazla Bilgi
Renk Mor
Teknik Detaylar

Malzeme: Silikon
Renk: Mor
Paket Ebatı: 27x11x7cm
Ağırlık: 444gr
İçerik:
Garanti: Var
Uzunluk: 9cm
Min. Çap: 1.7cm
Max. Çap: cm

Değerlendirme Yorumunuzu Yazın
You're reviewing:LELO IDA Çiftler İçin Vibratör