King Cock Gerçekçi Dokuda Yapay Penis - 25cm

SKU
603912350005
Stokta Mevcut
367,25 $
Özet Bilgi:
Sahip olacağınız ilk yapay penisin her zaman düşlediğiniz kaya gibi sert, iri başlı bir çivi gibi görünmesini ve hissettirmesini ister misiniz? Hayal etmeyi bırakın ve King üzerinde dans edin! Her bir damar, penis gövdesi ve başı hayal edilebilecek en gerçekçi deneyimi size yaşatmak için dikkatli bir şekilde en ince ayrıntısına kadar el işçiliği ile yapılmış.
Sahip olacağınız ilk yapay penisin her zaman düşlediğiniz kaya gibi sert, iri başlı bir çivi gibi görünmesini ve hissettirmesini ister misiniz? Hayal etmeyi bırakın ve King üzerinde dans edin! Her bir damar, penis gövdesi ve başı hayal edilebilecek en gerçekçi deneyimi size yaşatmak için dikkatli bir şekilde en ince ayrıntısına kadar el işçiliği ile yapılmış. Güçlü vantuz tabanı hemen hemen her düz yüzeye yapışır ve strapon kullanımı için de uygundur. Pipedream'in son teknoloji kauçuk imalathanesinde, PVC hammaddesiyle ABD'de yapılmıştır. Ftalat, lateks içermemektedir ve daha da önemlisi hipoalerjeniktir. Silikon ya da su bazlı kayganlaştırıcılarla kullanılabilir.

Ürün İstanbul stoklarımızda mevcut; aynı iş günü içerisinde kargoya teslim edebiliyoruz. Ve hatta dilerseniz, İstanbul içi 3 saatte kurye ile de ulaştırabiliriz.

* Önemli Not: Ürün EU standartlarında olup; CE sertifikalıdır.
Daha Fazla Bilgi
Renk Diğer
Teknik Detaylar

Malzeme: PVC
Renk: Ten Rengi
Paket Ebatı: 36x17x10cm
Ağırlık: 868gr
İçerik:
Garanti: Var
Uzunluk: 25cm
Min. Çap: 6cm
Max. Çap: cm

Değerlendirme Yorumunuzu Yazın
You're reviewing:King Cock Gerçekçi Dokuda Yapay Penis - 25cm