King Cock Dildo - 17cm

SKU
603912350159
Stokta Mevcut
284,66 $
Özet Bilgi:
İlk dildonuzun her zaman fantezilerinizi süsleyen kaya gibi sert penis gibi görünmesini ve öyle hissettirmesini mi istiyorsunuz? Hayal etmeyi bırakın ve King üzerinde dans edin! Pipedream'in son teknoloji plastik üretim tesislerinde üretilen King Cock'lar ftalat ve lateks içermez, vücudunuzla uyumlu ve hipoalerjeniktir.

İlk dildonuzun her zaman fantezilerinizi süsleyen kaya gibi sert penis gibi görünmesini ve öyle hissettirmesini mi istiyorsunuz? Hayal etmeyi bırakın ve King üzerinde dans edin! Pipedream'in son teknoloji plastik üretim tesislerinde üretilen King Cock'lar ftalat ve lateks içermez, vücudunuzla uyumlu ve hipoalerjeniktir. Güçlü vantuz tabanı hemen hemen her düz yüzeye yapışır ve bu durum her yapay penisin kayış donanımları ile uyumlu hale gelmesini sağlar. Size mümkün olan en gerçekçi deneyimi yaşatmak için damarları, gövdesi ve penis başı ince detaylarla elde yapılmıştır.

Ürün İstanbul stoklarımızda mevcut; aynı iş günü içerisinde kargoya teslim edebiliyoruz. Ve hatta dilerseniz, İstanbul içi 3 saatte kurye ile de ulaştırabiliriz.

* Önemli Not: Ürün EU standartlarında olup; CE sertifikalıdır.Daha Fazla Bilgi
Renk Diğer
Teknik Detaylar

Malzeme: PVC
Renk: Ten Rengi
Paket Ebatı: 30.5x16.5x9cm
Ağırlık: 508gr
İçerik:
Garanti: Var
Uzunluk: 17.8cm
Min. Çap: 4.6cm
Max. Çap: cm

Değerlendirme Yorumunuzu Yazın
You're reviewing:King Cock Dildo - 17cm