King Cock Çift Taraflı Dildi 40cm

SKU
603912350401
Stokta Mevcut
412,45 $
Özet Bilgi:
İlk dildonuzun her zaman fantezilerinizi süsleyen kaya gibi sert penis gibi görünmesini ve öyle hissettirmesini mi istiyorsunuz? Artık hayal kurmayı bırak ve King Cock tarafından sunulan bu çifte dildonun tadını çıkar! Size hayal edebileceğiniz en gerçekçi deneyimi yaşatmak için özel olarak detaylandırılarak işlenen bu ürünün her damarı, sapı ve baş kısmı titizlikle tasarlanmıştır.
İlk dildonuzun her zaman fantezilerinizi süsleyen kaya gibi sert penis gibi görünmesini ve öyle hissettirmesini mi istiyorsunuz? Artık hayal kurmayı bırak ve King Cock tarafından sunulan bu çifte dildonun tadını çıkar! Size hayal edebileceğiniz en gerçekçi deneyimi yaşatmak için özel olarak detaylandırılarak işlenen bu ürünün her damarı, sapı ve baş kısmı titizlikle tasarlanmıştır. Güçlü vantuz tabanı hemen hemen her düz yüzeye yapışır ve bu durum her yapay penisin kayış donanımları ile uyumlu hale gelmesini sağlar.

Ürün İstanbul stoklarımızda mevcut; aynı iş günü içerisinde kargoya teslim edebiliyoruz. Ve hatta dilerseniz, İstanbul içi 3 saatte kurye ile de ulaştırabiliriz.

* Önemli Not: Ürün EU standartlarında olup; CE sertifikalıdır.

Daha Fazla Bilgi
Renk Diğer
Teknik Detaylar

Malzeme: PVC
Renk: Ten Rengi
Paket Ebatı: 53x15.5x9cm
Ağırlık: 817gr
İçerik:
Garanti: Var
Uzunluk: 40.6cm
Min. Çap: 4.6cm
Max. Çap: cm

Değerlendirme Yorumunuzu Yazın
You're reviewing:King Cock Çift Taraflı Dildi 40cm