Inspire - Kiltoris Uyarıcı Dil

SKU
716770086860
Stokta Mevcut
350,86 $
Özet Bilgi:
Ön sevişme sırasında kullanmak için eğlenceli bir oyuncak mı arıyorsunuz? Inspire markasının bu çok şık oral seks cihazı Arouser, tam olarak aradığınız şey! Oyuncak, klitorisin uyarılması için özel olarak tasarlanmıştır ve şehvetle yalayan bir dille aynı etkiye sahiptir.

Ön sevişme sırasında kullanmak için eğlenceli bir oyuncak mı arıyorsunuz? Inspire markasının bu çok şık oral seks cihazı Arouser, tam olarak aradığınız şey! Oyuncak, klitorisin uyarılması için özel olarak tasarlanmıştır ve şehvetle yalayan bir dille aynı etkiye sahiptir. Tek yapmanız gereken Arouser'i klitorisinize yerleştirmek ve açma kapama düğmesini birkaç saniye basılı tuttmak. Tutma kısmındaki basma düğmesini kullanarak kolayca ayarlayabileceğiniz 10 farklı titreşim ayarı mevcuttur. Birlikte verilen USB kablosunu kullanarak hızlı bir şekilde şarj edebilirsiniz.

Ürün İstanbul stoklarımızda mevcut; aynı iş günü içerisinde kargoya teslim edebiliyoruz. Ve hatta dilerseniz, İstanbul içi 3 saatte kurye ile de ulaştırabiliriz.

* Önemli Not: Ürün EU standartlarında olup; CE sertifikalıdır.

Daha Fazla Bilgi
Renk Pembe
Teknik Detaylar

Malzeme: Silikon, ABS
Renk: Pembe
Paket Ebatı: 25x11.5x7cm
Ağırlık: 314gr
İçerik:
Garanti: Var
Uzunluk: 15cm
Min. Çap: cm
Max. Çap: cm

Değerlendirme Yorumunuzu Yazın
You're reviewing:Inspire - Kiltoris Uyarıcı Dil