GİZLİLİK POLİTİKAMIZ

  • Tüm siparişleriniz, içeriği hakkında kesinlikle ipucu vermeyen özel kutu ve ambalajlarla adresinize ulaştırılır.
  • Tüm siparişleriniz, kargo içeriği hakkında hiç bir bilgi sahibi olmayan personel tarafından adresinize teslim edilir (hızlı teslimattaki kuryeler 'lüks kozmetik' olarak, kargo görevlileri ise 'hedyelik eşya' olarak bilir taşıdıkları paketi) Güvenle ve %100 tereddütsüz teslim alabilirsiniz; ancak önemli bir ricamız var bu konuda; bu eksiksiz güvenliğin sorunsuz devam edebilmesi için teslim edilen kutuları kargo/kurye görevlilerinin önünde açmamanız çok çok önemli.
  • Bugün siteyi açan bir ziyaretçimiz, ertesinde okuduğu başka sitelerde olmadık fotoğraflarla reklamımızı görmez.
  • Personelimizin tamamına yakını Avrupa kültürüyle yetişmiş yabancılar oluşturduğu için (İsviçre orijinli bir firmayız biliyorsunuz), ne aldığınızla ve kim olduğunuzla hiç kimse ilgilenmez; hatta misyonumuz gereği kesinlikle ilgilenemez de.
  • Veritabanımızı düzenli aralıklarla temizlediğimiz için, üyelik bilgilerini kaydedenler haricinde hiç kimsenin isim-soyad-sipariş gibi bilgileri sistemimizde kalıcı tutulmamaktadır (bu veritabanı temizlik mevzusunu, kullandıkları altyapı sebebiyle sektördeki e-ticaret sitelerin %99.999'u yapAmaz)

Swissmart.com üzerinden sipariş edeceğiniz tüm ürünler, faturanızda “Hediyelik Eşya” veya “Kişisel Bakım Ürünü” olarak; kredi kartı ekstrenizde ise “ERGO BEKTAS İnternet Pazarlama (Ayşe Bektaş)” olarak görünecektir.

Swissmart.com, vermiş olduğunuz bilgilerin gizliliğini korumak amacıyla aşağıda belirtilen hususları taahüt eder.

Web sitemize girilen bilgilerin güvenliği açısından şirketimiz, sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemleri almıştır. Müşterilerimizin Web sitemize bilgi güncelleme amaçlı girilen bilgiler ve satın alınan ürünler ile ilgili diğer işlemler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez. Müşterilerimizin sipariş aşamasında bizlerle paylaştığı bilgilere, aksi talep edilmediği müddetçe erişim kısıtlanmıştır. İş bu bilgileri müşterilerin onayı dışında ya da yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşmayacağımızı taahüt ederiz.

ERGO BEKTAS İnternet Pazarlama (Ayşe Bektaş) iş bu bilgileri yalnızca gerekli yetkiler ve yasal düzenlemeler çerçevesinde, sınırıyla açıklayabilecektir. 

Web sitemiz, diğer web sitelerine link verebilmektedir. Gizlilik politikamızda yer alan taahhütlerimiz, yalnızca web sitemiz içerisinde geçerlidir ve diğer web sitelerini kapsamamaktadır. Web sitemizden link ile gidilecek diğer web sitelerindeki kullanım ile ilgili o sitelere ait gizlilik güvencesi ve kullanım şartları geçerlidir.

Web sitemizden reklam, banner, içerik maksatlı veya başka bir maksat ile geçilen diğer web sitelerinin bilgi kullanımı, etik ilkeleri, gizlilik prensipleri, nitelik ve servis kalitesi ile bu sitelerde oluşabilecek herhangi bir maddi / manevi zarar ve kayıplardan ERGO BEKTAS İnternet Pazarlama (Ayşe Bektaş) sorumlu değildir.

Web sitemizde yer alan bilgi, materyal ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları, ERGO BEKTAS İnternet Pazarlama (Ayşe Bektaş)' ya aittir.

Web sitemizin içerdiği üçüncü şahıslara ait materyaller dışında kalan bilgi ve materyallere dair tüm telif hakları, tescilli marka, patent, entelektüel ve diğer mülkiyet hakları şirketimizde saklıdır.