Ekstra Uzun Dildo - Kırmızı

SKU
782421054250
Stokta Mevcut
331,00 $
Özet Bilgi:
American Bombshell markasının iddalı ürünlerinden bu Koca Oğlan, ekstra zorlu, ortalama üstü kalın, çarpıcı ölçüleri ve beklentinin üzerindeki yüksek kalitesiyle dikkatleri çekiyor.

American Bombshell markasının iddalı ürünlerinden bu Koca Oğlan, ekstra zorlu, ortalama üstü kalın, çarpıcı ölçüleri ve beklentinin üzerindeki yüksek kalitesiyle dikkatleri çekiyor. Her açıdan gerçek anlamda hayranlık uyandırıcı kırmızı PVC'den yapılmış bu sahici görünümlü dildo, dolu dolu bir deneyim peşinde olanlara kesinlikle şaşırtıcı sonuçlar vaadediyor. Doc Johnson's imzasıyla güvenli, ftalat içermeyen PVC'den yapılmış olan Koca Oğlan son derece esnektir, vücut hatları üzerinde ve etrafında kolayca hareket ettirilir; fakat bir kez yerine oturduğunda, kesin uyarılma için benzersiz bir sağlamlık sunar. Hem su hem de silikon bazlı kayganlaştırıcılarla uyumludur.

Ürün İstanbul stoklarımızda mevcut; aynı iş günü içerisinde kargoya teslim edebiliyoruz. Ve hatta dilerseniz, İstanbul içi 3 saatte kurye ile de ulaştırabiliriz.

* Önemli Not: Ürün EU standartlarında olup; CE sertifikalıdır.Daha Fazla Bilgi
Renk Kırmızı
Teknik Detaylar

Malzeme: PVC
Renk: Kırmızı
Paket Ebatı: 42x13x7cm
Ağırlık: 923gr
İçerik:
Garanti: Var
Uzunluk: 30.5cm
Min. Çap: 6cm
Max. Çap: cm

Değerlendirme Yorumunuzu Yazın
You're reviewing:Ekstra Uzun Dildo - Kırmızı