Dr. Fullbright Silikon Kegel Egzersizi Kiti

SKU
848518026743
Stokta Mevcut
327,70 $
Özet Bilgi:
Kegel kaslarının güçlendirilmesi, kadın vücuduna menstrüel krampları en aza indirmek, inkontinansa yardımcı olmak, daha güçlü orgazmlar deneyimlemek ve cinsel ilişki sırasında daha sıkı bir vajinal kavrama sağlamak gibi çok çeşitli yararlar sağlar.
Kegel kaslarının güçlendirilmesi, kadın vücuduna menstrüel krampları en aza indirmek, inkontinansa yardımcı olmak, daha güçlü orgazmlar deneyimlemek ve cinsel ilişki sırasında daha sıkı bir vajinal kavrama sağlamak gibi çok çeşitli yararlar sağlar. Dr Fulbrights Kegel Egzersiz Kiti, vajinal kaslarınızı kuvvetlendirmek için doktor onaylı bir araç. Birinci sınıf, medikal dereceli silikondan yapılmış olan bu kegel egzersiz topları, vajinal duvarlara ek hisler ekleyen duyusal yivlere sahiptir. Ürün silikon easlı kayganlaştırıcılarla kullanılmamalıdır. Ölçümler: 1 top:Uzunluk: 14.5 cmTakılabilir uzunluğu: 5 cmMaksimum çap: 3,2 cm 2 top:Uzunluk: 19 cmTakılabilir uzunluğu: 10.5 cmMaksimum çap: 2.8 cm

Ürün İstanbul stoklarımızda mevcut; aynı iş günü içerisinde kargoya teslim edebiliyoruz. Ve hatta dilerseniz, İstanbul içi 3 saatte kurye ile de ulaştırabiliriz.

* Önemli Not: Ürün EU standartlarında olup; CE sertifikalıdır.
Daha Fazla Bilgi
Renk Pembe
Teknik Detaylar Malzeme: Silikon, ABS
Renk: Pembe
Paket Ebatı: 13x6.5x3.5cm
Ağırlık: 125gr
İçerik:
Garanti: Var
Uzunluk: cm
Min. Çap: cm
Max. Çap: cm
Değerlendirme Yorumunuzu Yazın
You're reviewing:Dr. Fullbright Silikon Kegel Egzersizi Kiti