Bombshell B-10 Tango Dildo - Kırmızı Renk

SKU
782421054397
Stokta Mevcut
367,25 $
Özet Bilgi:
Seksi tunç alaşımı renkli, vitrine koymalık devasa bir dildo, pürüzsüz ve aşırı zevk veren bir penetrasyon için yaratılan, adıyla menkul bir benzerlikle tasarlandı, American Bombshell koleksiyonundan ultra kalın B-10 Tango bir dizi gelişkin oyuna gayet iyi uyum sağlayan çok kullanışlı, arzu-yok edici bir dildodur.

Seksi tunç alaşımı renkli, vitrine koymalık devasa bir dildo, pürüzsüz ve aşırı zevk veren bir penetrasyon için yaratılan, adıyla menkul bir benzerlikle tasarlandı, American Bombshell koleksiyonundan ultra kalın B-10 Tango bir dizi gelişkin oyuna gayet iyi uyum sağlayan çok kullanışlı, arzu-yok edici bir dildodur.İri boyutlu oyuncağınız kolay fakat duyularınızı harekete geçirecek giriş deneyimi için akıllıca tasarlandı. Hafif sivri ve nispeten küçük ucu rahat bir giriş noktası sağlarken gövdeye doğru hızla genişleyerek yumuşak hatlara sahip iki konik boğum sunuyor. B-10'un büyük, yuvarlak tabanı dolgundur ve geniştir, çok derin penetrasyonları engellemek için bir bariyer işlevi görür ve aynı zamanda elleriniz serbestken kullanabilmeniz için sağlam bir emiş gücü yaratacak şekilde içbükeydir.Doc Johnson'ın özel serisi ftalat içermeyen güvenli PVC'den üretilen Tango çok esnektir, içeride ve vücut hatlarında kolayca manevra yapar ve içeri girdiğinde sert bir şekilde durarak hassas uyarım sağlar. Hem su hem de silikon bazlı kayganlaştırıcılarla uyumludur.

Ürün İstanbul stoklarımızda mevcut; aynı iş günü içerisinde kargoya teslim edebiliyoruz. Ve hatta dilerseniz, İstanbul içi 3 saatte kurye ile de ulaştırabiliriz.

* Önemli Not: Ürün EU standartlarında olup; CE sertifikalıdır.Daha Fazla Bilgi
Renk Kırmızı
Teknik Detaylar

Malzeme: PVC
Renk: Kırmızı
Paket Ebatı: 35x19x9cm
Ağırlık: 1170gr
İçerik:
Garanti: Var
Uzunluk: 25cm
Min. Çap: 6cm
Max. Çap: cm

Değerlendirme Yorumunuzu Yazın
You're reviewing:Bombshell B-10 Tango Dildo - Kırmızı Renk