34 Yaşındaki Amerika'lı seks ikonu Amber Rose'un, dünyanın en popüler seks oyuncakları üreticisi İsveç orijinli LELO'nun yeni reklam yüzü olduğu açıklandı. 

Kadınların bedenlerini bir partnere ihtiaç duymadan dahi keşfedecebileceklerini paylaşmak ve seksüel bilinçlerini arttırmak amacıyla kapmanyaya katıldığını açıklayan Rose, bunca deneyimine rağmen ilk seks oyuncağını 2016 yılında aldığını, ve o tarihten bu yana bakışının tamamen değiştiğini ekledi.

Ambr Rose sözlerine "dürüst olacağım, daha önce asla seks oyuncaklarının hayranı olmadım. Sonra bir kez LELO'nun ürünlerini denedim, ve o günden bu yana kesinlikle takıntılı oldum. Düşündüğümden de fazla işe yaradığını söyleyebilirim, çünkü bilirsiniz, çok uzun zamandır eksik olduğumu hissediyordum ve bu tamamlanma hissini hayranlarımla da paylaşmak istedim. Genel olarak güvenli seks ve mastürbasyonun en büyük savunucularından biriyim; bu sebeple, insanların vücutları için harika ürünlerla tanışmasına vesile olmak istiyorum." şeklinde devam etti.