B-7 Torpedo Dildo - Kırmızı Renk

SKU
782421054199
Stokta Mevcut
198,60 $
Özet Bilgi:
Pürüzsüz ve zevk veren bir penetrasyon için yaratılmış, ismiyle müsemma bir tasarıma sahip olan, American Bombshell koleksiyonundan bu büyük, ekstra kalın B-7 Torpido ürünü çok yönlü, arzu-yok edici dildo, bir dizi çeşitli oyuna gayet iyi uyum sağlar.

Pürüzsüz ve zevk veren bir penetrasyon için yaratılmış, ismiyle müsemma bir tasarıma sahip olan, American Bombshell koleksiyonundan bu büyük, ekstra kalın B-7 Torpido ürünü çok yönlü, arzu-yok edici dildo, bir dizi çeşitli oyuna gayet iyi uyum sağlar.İri yapısıyla pürüzsüz ancak duyguları kamçılayan bir penetrasyon için akıllıca tasarlanmıştır, geniş ucu zarifçe sivriltilmiştir ve görece küttür bu da, Torpido'nun en geniş noktası olan başaltına doğru hızlıca genişleyen bir giriş noktası sağlar. Gövde boyunca son derece etkili bir eş kalınlıkta ilerlerken büyük bir genişleme ve doldurma hissi verir. B-7'nin büyük yuvarlak tabanı dolgundur ve geniştir, çok derin penetrasyonlara karşı bir bariyer işlevi görür - aynı zamanda içbükey yapısıyla (sınırlı) eller-serbest potansiyeli için güçlü bir emiş sağlar.Doc Johnson's imzasıyla güvenli, ftalat içermeyen PVC'den üretilen Torpido son derece esnektir, vücut hatları üzerinde ve çevresinde kolayca hareket ettirilebilir, ama bir kez yerine oturduğunda uyarılma kesinliği sağlamak için eşsiz biçimde dayanıklıdır. Hem su hem de silikon bazlı kayganlaştırıcılarla uyumludur.

Ürün İstanbul stoklarımızda mevcut; aynı iş günü içerisinde kargoya teslim edebiliyoruz. Ve hatta dilerseniz, İstanbul içi 3 saatte kurye ile de ulaştırabiliriz.

* Önemli Not: Ürün EU standartlarında olup; CE sertifikalıdır.Daha Fazla Bilgi
Renk Kırmızı
Teknik Detaylar

Malzeme: PVC
Renk: Kırmızı
Paket Ebatı: 34.5x13x8cm
Ağırlık: 476gr
İçerik:
Garanti: Var
Uzunluk: 17.8cm
Min. Çap: 4.8cm
Max. Çap: cm

Değerlendirme Yorumunuzu Yazın
You're reviewing:B-7 Torpedo Dildo - Kırmızı Renk